ďakujem

Ahoj ribišška katuška,
chcem sa ti poďakovať za jednu úúúúžasnú radu. Snažím sa vychovať z toho môjho miláčika slušné dieťa. Na NM sme mali takú ďakujem, prosím, a pod. diskusiu. Začala som podľa teba praktizovať rozoznávanie otázok a informačných viet.Syn - "Som smädný." Ja- "Som pekná." Okolie sa 1.deň rehnilo, 2. uškŕňalo a na treí deň už Aďulko prišiel "mamina som smädný. Prosím si piť." Tak ďakujem a gratulujem k skvelému tipu. Kamošku som to snažila naučiť, ale to budeme musieť ísť na chatu dlhšie.
Tak ešte raz DÍK

dobre sa rehoceeeeem... " ja

dobre sa rehoceeeeem... " ja som peknáááá " hihihhehehehahhaa... krááásne si sa vynašla... Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno juj ale som rada. ved takto by si s nim jeho žena neporadila a on bude v živote dlhšie so svojou partnerkou ako s tebou. čo si budeme klamať. a ešte ked budeš mať " ja chcem " na to používam JA CHCEM JEžKA " vychovaj pokial sa da a potom sa už len láskyplne prizeraj, doveruj a ver. najma sebe, svojej vychove a tým aj jemu. ved ked ho ty dobre vychováš, tak on si len vyberie taku partnerku, aku by si mu aj ty vybrala, no nie? ved bude mat v sebe vštepene veci od teba. všetko su spojene nadoby a všetko so všetkym aj suvisi. a potom tu nenajdeš prispevok od tvojej nevesty že " svokra na odstrel " Mrkám ... myslím si že si začala dobre na tom pracovať, lebo sa ty nebudeš dovtipovať čo tym chcel povedať a robiť to čo on vlastne tym infom chcel, tak nebude časom kolaps v komunikacii medzi nim a jeho partnerkou, s ktorou ta bude porovnavať. dakujem že si mi dala info. velmi si ma potešila. s uctou a laskou ribišška Áno

janechcem ježka, ja chcem hodinky s vodotriskom

Keď si písala o tom "chcem" - mňa ježko nikdy z fleku nenapadne, ale tie hodinky s vodotriskom hej. Tak "Ja chcem hodinky s vodotriskom". Vždy ho to zaujme, lebo ten vodotrisk určite nevie čo je Veľký úsmev . Ale splni to vždy účel. Boooože a je hrozné, že 4,5rokoch riešim svoje budúce svokrovstvo, ale je to tak. Po 18tich ho vychovávať inak nikto nebude. To si uvedomuje máloktorá. Len neviem či sa nevesty dožijem, lebo on má rád iba Alexkááááá Mrkám .

ja chcem jezkaaaaaaaa

je to pomaly heslo niektorych nanicmam, xixi

Lydusha

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano... hihihi Veľký úsmev

Má to zmysel