Kurz pletenia košíčkov z pedigu 12. 10. 2014 OŠATKA

osatka: osatkaosatka: osatkaNa kurze sa naučíte upliesť košík s vypletaným krížovým dnom. Tento kurz je vhodný pre pokročilých, ale dokážu ho upliesť aj začiatočníci. Naučíte sa pliesť tromi prútmi. Tento kurz stojí 25€ pri platbe na mieste, 20€ pri kúpe cez e-shop vopred. Po prijatí platby na účet Vám pošlem bližšie informácie.

Jeden kurz pletenia košíčkov obsahuje :

osnovy, opletový prírodný a farebný materiál a všetky komponenty aby bol výrobok kompletný.

Ak sa chcete kurzu zúčastniť, stačí si ho kúpiť ako tovar . Ako spôsob doručenia si zadajte " kurz platba vopred a osobný odber" . Po odoslaní objednávky sa Vám vygeneruje zálohová faktúra, v ktorej máte všetky údaje k platbe. Ak platbu uhradíte vopred, tým si zaistíte miesto na kurze za nižšiu sumu. Teším sa na Vás, ribišška

Technické informácie: Vhodné je doniesť si oblečenie tmavšie, alebo niečo na prezlečenie, pretože je pedig farbený a pri namáčaní sa môžete ním oprskať a tak aj zašpiniť. Vhodné je si doniesť uterák, ktorý si dáte na kolená aby ste sa s namočeným pedigom nezamočili. Pedig striháme štípacími kliešťami a prístrčky zastrkujeme pomocou šidielka. Kliešte a šidlá mám.

Kurz trvá od 9h do cca 14h a každá z Vás odchádza s hotovým košíčkom domov.

Má to zmysel