Termíny rodinných konštelácií na rok 2016

Rodinné konštelácie sa budú konať predbežne v týchto termínoch:

24. 1. 2016 Rodinné konštelácie s rannou meditáciou od 9h už ukončené. Decká, bolo fajn :)

14. 2. 2016 Rodinné konštelácie s rannou meditáciou od 9h už ukončené, ďakujem že ste prišli. Krásne sme si to užili, boli plné lásky. Srdce

20. 3. 2016 Rodinné konštelácie rannou meditáciou od 9h Dievčatá, toto bola paráda, že? Kvietok

24. 4. 2016 Rodinné konštelácie rannou meditáciou od 9h Tieto konštelácie boli krásne zaujímavé Tlieskam

29. 5. 2016 Rodinné konštelácie rannou meditáciou od 9h

26. 6. 2016 Rodinné konštelácie rannou meditáciou od 9h

Vybrať si termín, urobiť objednávku a poslať zálohu možné TU: http://obchod.ribisska.sk/rodinne-konstelacie/#all

Máte problémy a neviete si rady? Opakujú sa vám rôzne životné situácie a nepáči sa vám to? Chcete vedieť prečo a vďaka čomu sa to deje? Vieme sa spoločne na to láskyplne pozrieť. Na energie, ktoré vám naznačujú, čo v živote prijať, alebo zmeniť uhol pohľadu na danú vec. Vďaka rodinným konšteláciám dokážete zmeniť starý pohľad na vec a pozrieť sa naňho z iného uhlu, ktorý vám pomôže rozpustiť váš problém. Nie je to kúzlo, nešibnem čarovným prútikom a veci sa hneď zmenia. Pomôžem vám prejsť z posudzovania do súcitu, vďaka čomu poodstúpite z tesného kruhu a z nadhľadu uvidíte danú vec inak a aj vašim pričinením sa daná vec, alebo problém začnú liečiť. Rodinné konštelácie podľa Berta Hellingera odkrývajú skryté väzby v rodinách. Je to systém, kde láskyplne uvidíme svojich rodičov, ich rodičov, ich zvyky a prečo to súvisí s nami a prečo to ovplyvňuje náš život tu a teraz.

Príchod najvhodnejšie do 8.30h. Prosím buďte presní. Aby sme mohli presne začať, nakoľko začíname presne o 9h meditáciou a radi si ju užijeme v celku a v kľude.

K dispozícii je kávička, čaj, filtrovaná voda, Ak budeme do večera, niečo dobré si uvaríme na obed, alebo objednáme pizzu.
Začíname od 9h a končíme okolo 18h meditáciou a rozlúčením sa v úcte a láske so všetkými, ktorích sme pri konšteláciách zažili.

Technické informácie:
Svoje miesto na Rodinné konštelácie si môžete zabezpečiť objednaním a zaplatením zálohy 10€ vopred tu: http://obchod.ribisska.sk/rodinne-konstelacie/#all . Ak sa odhlásite minimálne mesiac pred konšteláciami, celú sumu Vám vrátim. Ak sa neodhlásite, alebo to bude tesnejšie pred termínom a nemôžete prísť, môžete poslať za seba náhradu.
Po objednaní si rodinných konštelácií sa vám vygeneruje faktúra. Otvorte si ju a zálohovú sumu 10€ zaplaťte vopred. Tým si zabezpečíte miesto na konšteláciách. Ak sa rozhodnete platiť na mieste, cena je 40€. Na stránke je mapka, podľa ktorej sa k nám bezpečne dostanete. Autá si zaparkujte pod zrkadlom na jednej strane ulice, alebo okolo sochy trojičky pri obchode na druhej strane ulice. Pre bližšie informácie volajte na 0905 153 181. S úctou a radosťou vaša Ribišška

Má to zmysel