Tradičný Trnabský jarmok 2014 sa blíži

Ribišška, pedigové košíky. Trnavský jarmok 2014 sa blíži.

Tu nižšie máte informácie o Ribišškinych zľavách a kurzoch na jarmoku v stánku číslo 98

informácie o jarmoku a stánkoch nájdete tu: http://obchod.ribisska.sk/
Predaj košíčkov z pedigu u Ribiššky

Ako na každom jarmoku do teraz, aj na tomto jarmoku predávam košíčky z pedigu. Najviac kupujete košíčky obdĺžnikové do poličiek, potom veľké tácky, ošatky na chlebík upečený, alebo na kysnutie. Tak isto máte v obľube nakupovať košíčky s vypletaným dnom na ovocie a malé tužkovníčky. Velmi sa vám páčia aj kruhové košíčky, tie kupujete ako darčeky a štvorcové na servítky do stredu stola. Oválne košíčky robievam so servítkovou technikou, Tie si kupujete s láskou na prvý pohľad. Nech sa páči prídite, všetko mám pre vás pripravené.

Kurz pletenia košíčkov z pedigu na jarmoku

Na Jarmoku sa dá pliesť, komunikovať s ľuďmi, predávať a aj učiť. Nech sa páči, prídite na kurz. Ponúkam Vám kurz v akcii s cenou 15€. Naučím Vás upliesť si košíček do pevného dna. Z jarmoku budete mať nie len kupované spomienky, ale aj radosť z vlastnoručne urobeného košíčka.

Zľava, alebo darček za nákupy na Trnavskej bráne 2014

Milí moji priaznivci. Na Trnavskej bráne ste si u mňa nakúpili košíčky a dali ste mi aj Vaše e-mailové adresy, nakoľko ste si želali dostávať informácie o ďalších mojich akciách. Ďakujem Vám za to a Vašou odmenou je 10% zľava z nákupu u mňa na tomto Trnavskom jarmoku 2014. Stačí sa mi preukázať vytlačeným týmto textom na jarmoku, alebo si ho len odfoťte z obrazovky počítača. Po preukázaní sa tohoto textu u mňa na jarmoku máte 10% zľavu, alebo darček zaručené. Teším sa na Vás, krásne dni. Katarína Ribišška

Má to zmysel